Välkommen att kontakta oss via nedanstående tel eller mail.
Företagsledning & administration
Mats Teir
VD / CEO
Telefon: 08-554 230 80
Skicka e-post 
mats@hisstema.se

Per Holmberg
Teknisk chef

Telefon: 08-554 230 72
Mobil: 070-699 34 52
Skicka e-post
per@hisstema.se

 
Försäljning & Reservdelar

Försäljning   tel: 08-554 230 77
Reservdelar tel: 08-554 230 90  mail: order@hisstema.se

Henrik Alm
Säljare
Telefon: 08-554 230 87
Mobil: 0707-572964
Skicka e-post
henrik@hisstema.se

Katja Vithagen
Säljare
Telefon: 08-554 230 96
Mobil: 072-235 56 86
Skicka e-post
katja@hisstema.se
Niclas Öhman
Säljare
Telefon: 08-554 230 85
Mobil: 073-745 26 57
niklas@hisstema.se

Per Holmberg
Säljare
Telefon: 08-554 230 72

Mobil: 070-699 34 52
Skicka e-post
per@hisstema.se

Michael Hansson
Reservdelar
Telefon: 08-554 230 90
Skicka e-post
order@hisstema.se

Service & Support

Support   tel: 08-554 230 70  mail: support@hisstema.se

Juha Drougge
Support
Telefon: 08-554 230 95

Mobil: 070-626 30 20

Skicka e-post

Niclas Öhman
Support
Telefon: 08-554 23085
Mobil: 073-745 26 57
Skicka e-post
support@hisstema.se

Produktion, Beredning, Inköp & Logistik

Irina Vill
Leveransansvarig
Telefon: 08-554 230 75
Skicka e-post
irina@hisstema.se

Johan Örnåker
Inköp
Telefon: 08-554 230 71
Skicka e-post
Purchase@hisstema.se

Jobba hos oss
Jobba hos oss!
Läs mer 
Kontakt

Om du vill bli kontaktad av oss ange dina kontaktuppgifter i formuläret nedan, så kontaktar vi dig snarast.

Vill du bli kontaktad per telefon, anger du även ditt telefonnummer.

captcha

HISSTEMA AB 

Hantverksvägen 13   151 65 Södertälje 
Tel: 08-554 230 80       
Mail: info@hisstema.se

Bemanning: Mån-fre kl. 7.00-16.00

Organisations-nr: 556273-0191

Bankgiro-nr: 352-8650

 
Läs mer om oss         Read more about us here